| Nowości | | Narodowa Reprezentacja OMT | | O Koncepcji Kaltenborna i Evjentha | | Oferta szkoleń | | Lista dyplomowanych terapeutów | | Interesujące linki | | Informacje dla pacjentów | | Ciekawe konferencje |

Lista dyplomowanych terapeutów Ortopedycznej Terapii Manualnej
Kaltenborna i Evjentha


Nazwisko i imię Miejscowość Kontakt Miejsce pracy
Adam Paweł Świeradów Zdrój tel: 0 505 057 928

Terapia Bólów Kręgosłupa i Kończyn ul. Zdrojowa 8

Modification: Andrzejczak Marta

Olsztyn tel: 509 638 885 marta_szczepan@op.pl
Augustyniak Rafał Sterdyń Tel: 0515 126 349 servosystem@wp.pl
Babula Gracjan Warszawa tel: 0507851244 legre@wp.pl
Badźmirowska Ewa Ciechocinek tel: 0695 989 810 Sanatorium  Uzdrowiskowe "Pod Tęzniami"
ewa.bad@op.pl
Bakalarz Adam Darłowo tel: 505530591 Helth Resort & Madical Spa Panorama Morska Jarosławiec
adi_fazi@wp.pl
Balcerzak Piotr Wrocław tel: 609 844 100 Prywatny Gabinet Fizjoterapii
balcerzak@prorehabilitacja.pl
Balik Grzegorz Warszawa tel. 022 825 85 99

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6A Warszawa
balik@terapiamanualna.net.pl

Barabach Marcin Warszawa tel: 694 434 270 Gabinet Prywatny ul. Okopowa 56/214 Warszawa
marcinbarabach@op.pl
Barej Henryk Sokołów Podlaski tel.: 0-602-511-410 Szpital Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
ul. Ks. Bosco 5
hbarej@2com.pl
Bartosiewicz Zygmunt Warszawa tel: 515121091 Warszawa i okolice
kontakt@trenerzdrowia.com.pl
Bator Marcin Warszawa tel: 513111893 LEGIA WARSZAWA Sa ul. Łazienkowska 3
marcin.bator@legia.pl
Bebelski Marcin Warszawa tel: 600278309 Kompleksowa Rehabilitacja
biuro@fizjoterapia-bolu.pl
Bielański Piotr Kędzierzyn-Koźle tel: 601238183 piotr.bielanski@gmail.com
Bielawski Michał Warszawa tel: 503 194 384

NZOZ "MEDIKAR" ul. Sielecka 22
m.bielawski@fizjoterapia.in

Biniecki Michał Warszawa tel: 501515675 SZPZLO Warszawa-Wola ul. Ciołka 11
biniek2@interia.pl
Błażewicz Krystian Austria LKH Vocklabuck
krystianblazewicz@gmail.com
Bogucki Michał Warszawa tel: 0693 907 479

Instytut Reumatologii W-wa ul. Spartańska 1, CKiR Konstancin-Jeziorna
m.bogucki@fizjoterapiabogucki.pl

Bożek Marcin Słupsk tel: 0603 129 916

Słupsk ul. Dmowskiego 2/12
gabinetmasazubozek@op.pl

Bukańska Sylwia Szprotawa sylwii28@o2.pl MSP ZOZ Szprotawa, Gabinet Rehabilitacji
sylwii28@o2.pl
Chylińska Milena Warszawa tel 0 513029049 Centrum Rehabilitacji Leczniczej
milena.chylinska@gmail.com
Ciborowska Sylwia Białystok tel: 502348255 Gabinet Terapii Manualnej Sylwia Ciborowska
sylwiaciborowska@o2.pl
Ciesielski-Cymerman Adam Warszawa tel: 0502 314 822

Centrum Kształcenia i Rehabilitacji
a_ciesiel@wp.pl

Czader Maria Poznań tel: 0607 636 630 O-RSK nr.4
majaczad@op.pl
Czajkowska Magdalena Szczecin tel: 601 744 820 Gabinet Rehabilitacji - Starogard Szczeciński
Czajkowska Sylwia Warszawa tel: 0603 705 356 sylwiaczajkowska1@wp.pl
Dębski Mirosław Toruń tel.: 0-54-416 70 14 Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"
ul. Warzelniana 7
87-720 Ciechocinek
www.debski-terapiamanualna.pl
Długołęcki Wojciech Warszawa tel: 511668698 REH-ART Rehabilitacja
wdlugolecki@gmail.com
Dobija Lech Częstochowa Tel: 0603 181 542 Poradnia Ortopedyczno-Rehabilitacyjna ul. Nadrzeczna 46/48
lech.dobija@interia.pl
Domański Jarosław Warszawa tel: 661341392 STREFA REHA ul. Bolkowska 3/1
kontakt@strefareha.pl
Dulny Piotr Warszawa tel: 515 898 640 Wojskowy Instytut Medyczny
pdulny88@gmail.com
Dymel Krzysztof Warszawa tel: 0 509 713 498 Centrum Medyczne Vita Med ul. Dobra 1A Chotomów k/Warszawy
kdymel@op.pl
Dziuba Piotr Wrocław (Nowa Ruda) tel: 692683347 CKR Wrocław-Centrum, Creator ul. Lotnicza
piioooo@poczta.onet.pl
Emilianowicz Marek Kobierzyce tel: 660455557 agamar4@wp.pl
Fijałek Tomasz Wrocław tel: 660406564 TF Rehabilitacja
info@tf-rehabilitacja.pl
Filip Karol Warszawa tel: 798 797 626 CKR filia nr. 5, Al. KEN 93
Karol_Filip@wp.pl
Firek Katarzyna Warszawa tel: 509657625 CM Lim Marriott
kasiafirek16@wp.pl
Galardziak Dariusz Warszawa tel: 0601 739 957 Prywatne Centrum Medyczne "Promedis"
darek81@interia.pl
Garbacki Jarosław Biłgoraj tel: 0600 697 370 SPZOZ Biłgoraj, Gabinet ul. Lubelska 10A
jgmiodek@poczta.onet.pl
Garbarczyk Krzysztof Zabrze tel: 604957714 k.grabarczyk@vp.pl
Gaś Dominika Łódź 0 602 734 860

Prywatny Gabinet Rehabilitacji "FIZJO TIM" ul. Brzeźna 3 Łódź,  Centrum Medyczne "Medikover" w Łodzi
jadominika@poczt

Gąsiorowska Urszula Warszawa tel 0 501 269 432 Szpital Czerniakowski ul. Stępińska 19/25 Warszawa
ula_gasiorowska@poczta.onet.pl
Glicner Karolina Tomaszów Mazowiecki tel; 503998774 NZOZ PROMYK ul. Jałowcowa 13 Tomaszów Mazowiecki
karolinaglicner@wp.pl
Gładoch Andrzej Biała Podlaska tel: 518600766 Rehabilitacja kompleksowa Biała Podlaska i okolice
andrzejgladoch7@wp.pl
Goliszek Magdalena Opole Lubelskie tel: 509989012 magda.goliszek@wp.pl
Gorzkowski Konrad Piaseczno tel: 603947237 kgorzkowski@interia.pl
Górecki Leszek Łochów tel: 0509 973 184 Gabinet Aleja Pokoju 73 07-130 Łochów
lgorecki.maser@wp.pl
Grabarczyk Krzysztof Zabrze tel 604 957 714

Gabinet Rehabilitacji ul. K. Miarki 5 Zabrze
k.grabarczyk@vp.pl

Gregorczyk Krzysztof Warszawa tel: 0606 406 068 CKiR Konstancin, Warszawa dojazd do pacjenta
krzychgregor@wp.pl
Groszek Małgorzata Warszawa tel: 608753341 malgosia_groszek@interia.pl
Grzegorczyk Michał Lublin tel: 502 972 153 Centrum Medyczne LUXMED ul. Zwycięska 6A
m.grzegorczyk87@tlen.pl
Grzywacz-Janik Joanna Katowice Tel: 0604 388 923 Samodz. Ośr. dla Dzieci Niepełnosprawnych ul. Ułańska 5a
j.grzywacz@poczta.onet.pl
Gugałka Katarzyna Warszawa tel: 0607137700 CKiR Konstancin-Jeziorna
gugalka@gmail.com
Handy Tomasz Katowice tel: 32 307 12 54 lub 793 233 282 HANDLE POINT Centrum Wspomagania Rozwoju F. Bocheńskiego 38a 40-859 Katowice
kontakt@handlepoint.pl
Hejnar Jerzy Warszawa tel: 608431151  Gabinet Rehabilitacji Ul. Wałbrzyska 11 lok 66 Warszawa
jurekhejnar@op.pl
Hynowski Marcin Tarnobrzeg tel: 669358264 NZOZ MEDIVITSPORT sc. ul. 11 Listopada 8
mahy7@o2.pl
Iwaniuk Sylwia Warszawa tel: 507 151 545 REKOL-MED
Jurasz Maciej Poznań tel: 0509 493 960 lub 061 6628099

Archeus - Prywatne Gabinety Medyczne
ul. Słowackiego 48/2
maciej@archeus.pl

Jureczek Lucyna Zabrze tel: 691272602 Gabinet Rehabilitacji Zabrze ul. Jordana83
lucjur@op.pl
Kacprzak Rafał Warszawa Tel: 0508 262 663 Centrum Rehabilitacji Sportowej
rkac1982@o2.pl
Kalbarczyk Sabina Wrocław tel: 608 286 545 Wrocławskie Centrum SPA
rehabilitacja-sabina@o2.pl
Kalinowska Katarzyna Warszawa Tel: 0607 618 909

CKiR
kalinia@wp.pl

Kałczew Sandra Konstancin-Jeziorna tel: 693393797 Ośrodek Ortopedyczno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży "STOCER" ul. Długa 40/42
sandra.kalczew@wp.pl
Kamiński Kamil Warszawa tel: 509902011 EFEKTYWNA REHABILITACJA ul. Górczewska53
info@efektywnarehabilitacja.pl
Kamiński Krzysztof Biała Podlaska / Warszawa tel: 695752496 Klinika Medyczna "IBIS" / Praktyka prywatna
kaminski.krzysztof@ymail.com
Karpiński Paweł Lublin tel: 791964148 NZOZ SANUS ul. Magnoliowa 4
karpinski_p@interia.pl
Kawałek Krzysztof Olsztyn, Suwałki tel: 516314543 www.olsztynskarehabilitacja.pl
Kejler Barbara woj Małopolskie tel: 0609 999 721 bkejler@poczta.fm
Kiljanek Małgorzata Warszawa tel: 602781379 CSK MSW ul. Wołoska 137, Warszawa
malgorzata.kiljanek@interia.eu
Klonecki Tomasz Konin tel: 604491976 tomaszklonecki@op.pl
Kłos Łukasz Tomasz Warszawa tel: 602364305 LAS-MED REHABILITACJA
lukaszklos@gmail.com
Kohut Janina Bielsko-Biała Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej
asiak76@wp.pl
Kojałowicz Adam Reda, Hel tel. 601318096 Zakład Rehabilitacji REHA-LMED Reda 115, Szpital Wojskowy w Helu
reha.med@vp.pl
Kokosz Mirosław Katowice tel: 032 255 7340 Gabinety Lekarskie ul. Leśnego Potoku 49
m.kokosz@awf.katowice.pl
Kontraktowicz Maciej Warszawa tel: 605457101 Mazowiecki Szpital Bródnowski ul, Kondratowicza8 W-wa
mkontraktowicz@gmail.com
Kosendiak Aleksander Wrocław tel: 0508 098 588

www.kosendiak.pl

aleksander@kosendiak.pl

Kowalczyk Robert Radom tel: 0608 551 951 Prywatny Gabinet Fizjoterapii "OMT-MED"
ul. Żeromskiego 65
kosuchy@tlen.pl
Krasicki Rafał Warszawa tel:0 503 110 609

Przychodnia Lekarzy Wojskowych ul. Mokotowska 6A, Warszawa
rafalkra@op.pl

Krąkowska Anna Ustroń tel: 0602-573-428
annakrakowska@op.pl
Prywatny Gabinet Rehabilitacji Ustroń, Pszczyna
Król Piotr Katowice tel: 0606 628 989 AWF Katowice oraz Gabinet Rehabilitacji ul. Łabędzia 17
piotrkrol@fizjoterapia.pl
Król Wiesław Kielce tel: 0667 990 592

Centrum Medyczne "Omega" ul. Jagiellońska 70
wieslav@vp.pl

Krysińska Agnieszka Poznań Tel: 0607 511 327 lottapl@yahoo.co.uk
Kucza Aleksander Wrocław tel: 0607 337 612 lub 071 799 0042

BMK sc Terapia Funkcjonalna ul. Krakowska 50/54
akucza@bmk.com.pl

Kurbiel Sebastian Katowice tel: 608727834 Centrum Rehabilitacji Odnowy Biologicznej i Sportu
kurbiel@gmail.com
www.reha.yoyo.pl
Kusiak Wojciech Namysłów tel: 660 682 195 v.kusiak@gmail.com
Kuśmirek Anna Sochaczew tel: 0501700797 abartosiak@o2.pl
Lesisz Beata Radom tel: 0507 729 064 Radom
b.lesisz@poczta.fm
Leśniak Adam Wodzisław Śląski Tel: 0661 629 073 NZOZ Puszczykowo
adamlesniak@yahoo.pl
Łacheta Bartłomiej Warszawa tel: 0601 511 625

Centrum Medycyny Sportowej ul. Wawelska 5
bartella@wp.pl

Łahoda Andrzej Warszawa tel: 722115826 LUXMED ul. Domaniewska 41B
andrzejlahoda@gmail.com
Łakomiec Michał Warszawa tel: 504481617 Warszawa
lakomiec.rehab@wp.pl
Łapot Diana Karczew tel: 609 051 873 Centrum Medyczne LIM w Warszawie
diana.lapot@op.pl
Ławnicki Jakub Sopot tel: 600871964 Gdański Uniwersytet Medyczny, Zakład Fizjoterapii
jklawnicki@op.pl
Łuszcz Piotr Warszawa tel: 0608 447 088

CM LIM
Al. Jerozolimskie 65/79
fizjoteks@wp.pl

Mach Tomasz Rzeszów, Lubaczów tel: 517728476 Rzeszów, Lubaczów
tmach1@zsp.pl
Makowski Marcin Wrocław 0 668 373 355

Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej ul. Dzielna 11 Wrocław
marcin@terapiamanualna.wroclaw.pl

Marchel Przemysław Warszawa tel: 0 501 494 554 Centrum Rehabilitacji Leczniczej
p.marchel@tlen.pl
Marciniak Rafał Poznań tel: 660499066 Gabinet Osteopatii i Rehabilitacji OSTEOFASCIAL
info@osteofascial.pl
Matysek Dariusz Poznań tel: 0609 762 195 O-BSK nr.4
Mazur Zbigniew Zabrze tel: 0608 361 477 Przychodnia Specjalistyczna nr 3 Fundacji "Unia Bracka"
ul. Bojkowska 20 Gliwice
zibi-1@o2.pl
Mędoń Mateusz Częstochowa / Rędziny tel: 504250748 Prywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna
mateusz.medon@wp.pl
Michniewska Aneta Olkusz Tel: 0694 803 664

Gabinet Rehabilitacji ul. Sławkowska 4 Olkusz
a.michniewska@poczta.onet.pl

Mierzejewska Monika Warszawa tel.: 0 603 683 231

Centrum Medycyny Sportowej
ul. Wawelska 5 02-034 Warszawa
mierzejewskamonika@vp.pl

Morawski Jarosław Leszno tel: 0 607 465 790 Przychodnia MEDICAL Gabinet Terapii Manualnej i Rehabilitacji
jarekfizjo@interia.pl
Musiołowska Katarzyna Pobiedziska tel: 0501 234 833 lub (061)817 79 87 Rehasport Poznań
kasiaporada1@o2.pl
Mysyk Anna Legnica tel: 0604893433

NZOZ REH-MED ul. Iwaszkiewicza 5
mysyk@neostrada.pl

www.reh-med.ovh.org

Myśliwiec Karolina Rybnik Tel: 0502 930 174 k.mysliwiec@poczta.onet.pl
Napieralska-Nowicka Dagmara Wrocław tel: 506133923 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Filia Wrocław
dagmara.napieralska@gmail.com
Nietubyć Przemysław Warszawa tel: 0601 362 352

Centrum Medycyny Sportowej
ul. Wawelska 5
pnietubyc@wp.pl

Noszczak Przemysław Warszawa tel: 607 887 795 CKiR filia nr 2 Warszawa
 noszczak@poczta.onet.pl
Nowak Michał Wołów tel. 692030704 Gabinet Fizjoterapii, ul. Panieńska 4a,56-100 Wołów
Obłój Anna Rybnik tel: 32 4222638 NZOZ MEDIKOL ul. Parkowa 4A
anula7@wp.pl
Oliwczyński Przemysław Łódź tel: 0600 323 054 lub 042 686 9316 Szpital MSW w Łodzi gabinet ul.Zapaśnicza 24
Paradowska Natalia Katowice tel: 601431586 AMED Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji
n.paradowska@gmail.com
Parzęcki Artur Żychlin tel: 0 607 596 732 CKiR filia nr. 5
Patrzałek Michał Warszawa tel: 502596497 michal_patrzalek1@o2.pl
Pawlak Ewa Błonie tel: 609 811 368 SGZPZOZ Błonie ul. Piłsudskiego 2/4
Pawlak Łukasz Warszawa / Płońsk tel: 889433844 LUXMED ul. Domaniewska 41B
lukmed.lukaszpawlak@gmail.com
Pietrzak Kinga Warszawa tel: 0607 454 037 Centrum Medyczne LIM Warszawa
kingapietrzak@o2.pl
Podsiadło Kinga Warszawa tel: 0509907027 REHABILITACJA KOMPLEKSOWA "FIZJOMAX"
fizjomax@wp.pl
Podwika Marcin Poznań tel: 0605 566 730 lub 061 833 8989 "Rehasport" Sp zoo
mpodwika@poczta.onet.pl
Poliszuk Arkady Wrocław tel: 605578068 CKR Filia nr 3 we Wrocławiu
apoliszuk@gazeta.pl
Prabucki Hubert Poznań, Czempiń tel: 603 648 299, lub 721 571 916 Gabinet Terapii Manualnej ul. Hetmańska 103 Poznań
Gabinet Terapii Manualnej ul. Kościańskie Przedmieście 5A Czempiń
fizjoterapia.prabucki@o2.pl<
Prekiel Ewelina Warszawa tel: 505484741 Fizjoklinika
ewelina.prekiel@wp.pl
Pudło-Świdurska Marlena Strzegom tel: 606953584 marlena.pudlo@gmail.com
Pytka Krzysztof Lublin tel: 509613323 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej
krzysztof.pytka@interia.pl
Ranwid Michał Grodzisk Mazowiecki tel: 692380809 ranwidmichal@wp.pl
Ryś Sabina Warszawa tel: 660195752

CKiR Konstancin-Jeziorna II filia Warszawa
sabina@rehabilitanci.eu
www.sabina

Rzepecka Joanna Gdańsk tel: 509302385 REHUS-Usługi Rehabilitacyjne
rehus@tlen.pl
www.rehus.pl
Sadyś Magdalena Słupsk tel: 601 174 227

Fundacja "Nadzieja"
magdasadys@wp.pl

Sawicki Maciej Warszawa tel: 509671184 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Al. KEN 93
sawmaciek@gmail.com
Sawicki Piotr Warszawa tel: 605377885 Lux Med
piotrsawicki@o2.pl
Schulz Tomasz Warszawa tel: 0 665 999 806 tomekschulz@tlen.pl
Skorupa Renata Konstancin-Jeziorna tel: 0 500 188 819 CKiR Konstancin-Jeziorna
Smoktunowicz Emanuel Toruń tel: 0503 188 009 emanuel75@o2.pl
Sołowiński Tomasz Warszawa / Białystok tel: 605131464 tomasz@solowinski.pl
Somow Dagmara Warszawa tel: 534655745 Dagmara Somow - fizjoterapia, terapiamanualna
dagmara.somow@gmail.com
Staręga Artur Marki tel: 501 345 178 Przychodnia NZOZ Eskulap
arturhan@wp.pl
Steć Marcin Łukasz Sokołów Podlaski tel: 516589439 Sokołów Podlaski
stec.fizjoterapia@gmail.com
Stelmaszczyk Marlena Warszawa tel: 0 603 593 881 CKiR Warszawa ul. Gałczyńskiego 4
msandms@o2.pl
Stodolna Joanna Warszawa tel: 502 100 293 Wojskowy Instytut Medyczny
jo_stodolna@poczta.onet.pl
Studnicki Rafał Malbork tel: 0603 333 229 SP ZOZ w Sztumie ul. Reja 12
ravstudnicki@wp.pl
Szczepański Piotr Katowice Tel: 0501 984 421 Klinika Ortopedii i Traumatologii ŚUM Woj. Szpital Spec. Nr 5 w Sosnowcu
szczepanski-p@o2.pl
Szewczyk Mariusz Ostrołęka tel: 0501 515 146 Zakład Długoterminowej Opieki Domowej
sz.mar@wp.pl
Szlęzak Michał Gliwice Tel: 0606 316 161 Fizjofit Gliwice
szlezakm@o2.pl
Szpot Bartosz Warszawa tel: 507 312 639 bartosz.szpot@manustrio.com.pl
Szymczak Michał Wrocław tel: 721293560 CREATOR sp. z oo ul. Lotnicza 37
michal_szymczak@wp.pl
Ścibek (Trochimiuk) Joanna Warszawa tel: 605245369 Szpital Bielański
joanna@scibek.pl
Świderski Marcin Dąbrowa Górnicza tel: 500021226 PRYWATNY GABINET REHABILITACJI 'REHA-POMOC' ul. Sienkiewicza 25
marcinabk@wp.pl
Świderski Marcin Dąbrowa Górnicza tel 500 021 226

Prywatny Gabinet Rehabilitacji "Reha-Pomoc" ul. Sienkiewicza25

marcinabk@wp.pl

Tomaszewski Sylwester Łódź tel: 606173565 Przychodnia Miejska "ODRZAŃSKA" - Poradnia Rehabilitacji
tomaszewski.sylwester@gmail.com
Tomaszewski Tomasz Kalisz / Opatówek tel: 696061648 Hala Kalisia Arena
tomasz.tomaszewski@gmail.com
Tomczyk Dominika Wrocław tel: 600017083 CKR sp zoo Filia Wrocław
dm.tomczyk@poczta.onet.pl
Topyła Marcin Warszawa tel: 606 711 544

Centrum Medyczne LIM w Warszawie
Al. Jerozolimskie 65/79
topek9@wp.pl

Trębicki Cezary Sokołów Podlaski tel: 0602 130 052 Gabinet Masażu ul. Rynek Mariacki 23/24 Węgrów
Troc Radosław Warszawa, Hajnówka tel: 505779862 CKR Konstancin
radektroc@gmail.com
Trzaskowska Katarzyna Otwock tel:0 609 537 809 Centrum Medyczne LIM
kasiaolszewska78@o2.pl
Turczeniewicz-Wiecheć Anna Kędzierzyn Koźle Tel: 0600 395 546 aniaturczeniewicz@op.pl
Ujma Arkadiusz Warszawa tel: 0 606 631 112 arekujma@wp.pl
Urbaczka Mateusz Chrzanów, Sosnowiec tel: 0501 273 725 ul. Stara Huta 20A, Chrzanów
Woj. Szp. Specjalistyczny nr.5 Sosnowiec
matiu3@o2.pl
Warchulska Justyna Nowy Dwór Mazowiecki tel:509102898 NZOZ Przychodnia Rehabilitacji i Fizykoterapii ul. Długa 8
justyna_warchulska@wp.pl
www.warch
Wąż Paweł Warszawa tel: 0511 711 500 Przychodnia Lekarzy Wojskowych
pawelwaz@plw.pl
pawelwaz@gmail.pl
Witek Łukasz Mikołów tel: 509433887 lub 509663442 REMEDICO Mikołów ul. Towarowa 11
lukasz_witek@poczta.fm
www.remedico.pl
Wnęk Łukasz Warszawa tel: 604 462 698 REKOL-MED ul. Bacha 2 Warszawa
lukasz.wnek@wp.pl
Wnuk Bartosz Sosnowiec tel: 0501 860 486

Śląska Akademia Medyczna, Gabinet - NZOZ "Primus" Brudzowice
b.wnuk@interia.pl

Wojdylak Tomasz Sopot - Wyścigi tel. kom: 0 501 144 094

Centrum Rehabilitacji TOMED Al. Niepodległości 648/2

Woźniakowski Jacek Warszawa tel: 508338424 LUXMED Warszawa, JW-Fizjofit
j_wozniakowski@wp.pl
Woźny Krzysztof Lublin tel: 0 603 766 120 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4
kwozny7@wp.pl
Wójcicka Monika Żyrardów tel: 0691 124 223 Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Żyrardów ul. Wyspiańskiego 6B
monikawojcicka2@wp.pl
Wychadańczuk Andrzej Tychy Tel: 0505 052 913 copyrtec@wp.pl
Wydra Adam Warszawa tel: 662213470 Manual Masters ul. Patriotów 77 04-950 Warszawa
kogga@o2.pl
Zaglaniczny Dominik Gdańsk tel: 583512197

GABINET PRYWATNY, Szpital SWISSMED
dominik@fizjo.com.pl
www.fizjo.com.pl

Zagrajek Radosław Bełchatów Tel: 0602 756 680 MOPS w Bełchatowie
arzi5@op.pl
Zając Filip Wrocław tel: 665369363 SYGNUM MEDICAL
filipzaj@wp.pl
Zalewska Aleksandra Mińsk Mazowiecki/Warszawa tel: 503692225 zalewska.aleksandra@gmail.com
Załęski Kamil Białystok tel: 0 500 195 869 Poradnia Rehabilitacyjna CKiR ul. Warszawska7
kamil_zaleski@interia.pl
Zapłata Joanna Legnica tel: 0600340690 NZOZ REH-MED ul. Iwaszkiewicza 5
jzaplata@poczta.fm
Ziemiański Marcin Stalowa Wola tel: 692606983 Prywatny gabinet fizjoterapii
marcinziemian@o2.pl
Żurek Piotr Tarnowskie Góry Tel: 0602 639 391 Manualmed
Copyright [c] 2006 bbcreation.pl Technologie dla Internetu Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zgodne z: